30 éve működő fogászati rendelőbe keressük új kollégánkat Fogászati asszisztens pozícióba azonnali kezdéssel.

phone mail Visszahívást kérek
phone+36-20 KATTINTSON mailKATTINTSON Visszahívást kérek
Ajánlatkérés

Fogászati asszisztens állás

Elvárások:

  • szakirányú végzettség,
  • megbízhatóság és precizitás,
  • szakismeret és elhivatottság,
  • empátia, rugalmasság,
  • terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetést,
  • fiatalos, segítőkész, kedves és dinamikus csapatot,
  • kellemes, nyugodt munkakörnyezetet,
  • kiszámíthatóságot,
  • szakmai és szervezési támogatást,
  • szakmai fejlődési lehetőséget,
  • hosszú távú munkalehetőséget,

Jelentkezés KIZÁRÓLAG EMAILBEN a backoffice@levaidental.hu email címre fényképes önéletrajzzal lehetséges!

Kérjen időpontot egyszerűen űrlapunk segítségével!

Feliratkozás a hírlevélre

Kérjük, fogadja el az Adatkezelési és adatvédelmi tájékoztatónkat, ellenkező esetben nem tud regisztrálni, sem árajánlatot kérni.

Honlapkészítés, webdesign, keresőoptimalizálás: Expedient
Marketing tanácsadónk a Marketing Professzorok Kft. 2024 Levaidental